Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lamkowizna

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom wolnostojący Lamkowizna

Lamkowizna,kujawsko-pomorskie

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 699 m²

Na sprzedaż niespotykany dom umiejscowiony na działce z linią brzegową rzeki Drwęcy. Powierzchnia działki to 1,1699 ha.( nabyć może ją również osoba niebędąca rolnikiem ). Niesamowite.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Kąciki

Kąciki(Lamkowizna + 25 km)

450 000 zł46 798 m² 9,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zjawiskowa działka budowlana w województwie warmińsko- mazurskim w powiecie nowomiejskim. Teren bardzo różnorodny klasoużytkowo. Powierzchnia 4,7 ha. Działka posiada warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brodnica

Grunwald,Brodnica(Lamkowizna + 10 km)

859 000 zł875 m² 981,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa inwestycja deweloperska W brodnicy pojezierze brodnickie działka Z gotowym projektem budowlanym I pozwoleniem na budowę. - lokalizacja: brodnica - Powierzchnia działki: 875 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Ostrowite(Lamkowizna + 14 km)

94 900 zł1 302 m² 72,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na jezioro, w sąsiedztwie jeziora Ostrowickiego - ok.130 metrów. Zjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej, media do podłączenia. Jezioro Ostrowickie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Golub-Dobrzyń(Lamkowizna + 19 km)

83 000 zł1 429 m² 58,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej, przestrzeń, cisza, w sąsiedztwie lasu Działki położone przy gminnej drodze w Węgiersku , gminie Golub-Dobrzyń, o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Długa

Ustronie,Brodnica(Lamkowizna + 10 km)

35,29 zł/m²85 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy 85 m Brodnica, ul. Długa z własnym parkingiem! Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 85 m , położony w Brodnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Brodnica

Nowa Kolonia,Brodnica(Lamkowizna + 10 km)

579 000 zł76,60 m² 7 558,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne I słoneczne mieszkanie - parter Z dużym balkonem (blok 2021r.) Komfort, styl i słońce w Twoim nowym domu. 2 pokoje z garderobą i doskonałą infrastrukturą!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana